Co je u nás nového

Vítejte u Extrudo Bečice.

Pusťte do své kuchyně celozrnné těstoviny! Protože vám chceme dodávat jen kvalitní a chutné potraviny, najdete v naší nabídce na www.extrudoshop.cz/sgambaro-testoviny/ i výtečné BIO celozrnné těstoviny od rodinné italské firmy Sgambaro. Celozrnné těstoviny mají vyšší obsah bílkovin a vlákniny, tím mají nižší glykemický index než běžné těstoviny z...

Jednou z našich novinek tohoto roku je vysokoprocentní hrachový izolát - "proteinové maso".

Také sníte o jednoduché a rychlé přípravě falafelu?
Se směsí Falafel Crispins to zvládne opravdu každý. Přidejte pouze vodu a olej a během chvilky získejte plnohodnotné jídlo, bohaté na bílkoviny a vlákninu s nezapomenutelnou vůní.

Dobrá mouka je totiž základem, na kterém můžete v kulinářském slova smyslu vystavět nejeden recept. Dnes chceme Vaši pozornost upoutat právě na bezlepkové mouky z naší výroby.

Otevřeli jsme pro vás e-shop a nyní již všechny dobroty od nás na jednom místě.

Nenechte si ujít den plný pohybu, dobrého jídla, odborného poradenství a zajímavých workshopů! Stejně jako každý rok, i letos na vás čeká oblíbený index zdraví, soutěže a tombola s atraktivními cenami, které Vám jistě zpříjemní vaši cestu za zdravým životním stylem.

DRAČÍ LODĚ

14.05.2019

Naše posádka lodi "KŘEHKÉ PLÁTKY ... K NAKOUSNUTÍ " Vás zve na další ročník úspěšného festivalu VLTAVA OPEN 2019.
Přijďte nás podpořit v závodu Dračí lodě a následně si užít bohatý kulturní program pro celou rodinu.

Ranní program přinese historickou chvíli. Vůbec poprvé do Týna na Vltava Open připlují desítkové dračí lodě, na nichž se...