cs

KŘEHKÉ PLÁTKY CRISPINS

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO CIZRNOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO AMARANTOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO POHANKOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO PROTEINOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO KAŠTANOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO ŠPALDOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO DÝŇOVÝ

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO VEGGIE GARDEN

KŘEHKÝ PLÁTEK CRISPINS BIO 7-ZRNNÝ

Křehké plátky Crispins 50 g

Představujeme Vám naši novinku - křehké plátky v 50g balení! Tyto jedinečné pochoutky, nabízející pestrou paletu příchutí, jsou nejen lahůdkou pro vaše chuťové buňky, ale i symbolem naší oddanosti zdravému životnímu stylu a ekologické udržitelnosti.

Naše křehké plátky jsou správnou volbou pro každého, kdo hledá zdravou, ale zároveň chutnou svačinu. Díky vysokému obsahu vlákniny a bílkovin jsou tyto plátky ideálním doplňkem k vyvážené stravě, podporující Vaše fyzické zdraví.

Rozhodli jsme se i pro ekologický přístup, a proto jsme naše křehké plátky zabalili do inovativního eko balení. Toto rozhodnutí podtrhuje náš závazek k ochraně naší planety, a umožňuje Vám, našim zákazníkům, užívat si naše produkty s vědomím, že přispíváte k "zelenějšímu" světu.

Každé balení obsahuje 50g BIO kvality, připravené k okamžitému vychutnání v 5 úžasných příchutích. Ať už preferujete výrazné nebo zajímavé příchutě máme pro Vás tu pravou volbu, která uspokojí každého labužníka.

Proč si vybrat právě naše křehké plátky? Zde jsou 3 klíčové důvody:

  1. Zdravá svačina: Bohaté na vlákninu a bílkoviny, naše křehké plátky jsou ideálním řešením pro každého, kdo hledá chutný, zdravý snack.

  2. Ekologické balení: Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou přátelské k přírodě, a věříme, že i malé kroky vedou k velkým změnám.

  3. Různorodost příchutí: Nabízíme 5 úžasných příchutí, díky čemuž je každé svačení novým dobrodružstvím pro Vaše chuťové buňky.

Křehké plátky CRISPINS

Naše křehké plátky Crispins Bio jsou křehké, bez lepku, s vysokým obsahem vlákniny. Vyrábíme je v mnoha variantách příchutí. Plátky jsou obzvláště vhodné k různým zdravým pomazánkám a k dalším úpravám. Křehké, zdravé, chleby Crispins jsou skvělou alternativou běžnému pečivu, které někteří s různých důvodů nemohou nebo nechtějí jíst.

Tipy na přípravu, aneb nechte se inspirovat: křehké plátky Crispins jsou výborné v kombinaci např. se sýrem, šunkou nebo zeleninou. Velmi zajímavé jsou v kombinaci se zrajícími sýry výraznějších chutí s přidáním česneku, nebo cibule. Pro děti se hodí i sladká kombinace s přidáním lžičky javorového sirupu, medu nebo zdravého džemu.   

Nechte se inspirovat našimi recepty - více informací zde

Vyzkoušejte naše výrobky

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.